OTH programı, kalbin enerjisini kullanarak, duygusal ve fiziksel sorunların oluşmasına neden olan bilinçaltı acılarının ve korkuların bırakılmasına, şifalanmasına hizmet ediyor. Bilinçaltında kök salmış negatif duygu ve düşünce kalıplarını nötrlemek, enerji kanallarındaki blokajların açılmasına ve akışın kolaylaşmasına neden oluyor.

OTH programının kurucusu olan Paul Wong,Yuen Method, BodyTalk, Qigong, Chinese Medicine, EFT, Hipnoterapi, Reiki, Vortex Healing, ReleaseTechnique, Matrix Energetics tekniklerini kendi spiritüel tecrübesi ile birleştirerek oluşturduğu teknikle, dünyanın farklı ülkelerinden olan insanlara kalbin enerjisini kullanarak kendi enerjetik sistemleri üzerine çalışma (Bilinçsiz acıları şifalandırmak) yollarını öğretiyor.

Fobiler, fonksiyonel ağrılar (baş, boyun,vs), bağımlılıklar (Yemek, alkol, sigara, ilaç, ilişkilerde olan bağımlılıklar, vs), ilişki sorunları, uykusuzluk, kilo problemleri, duygusal travmalar (Aldatılma, terkedilme, vs), suçluluk duygusu, red edilme, kaybetme korkuları, özgüven ya da özsaygı eksikliği  gibi sorunlarınız varsa, tüm bunlara çözüm getirmede birebir olan OTH seanslarıyla hizmetinizdeyiz.